Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

Konferencja „Współpraca regionów Inicjatywy Trójmorza” – 3 grudnia 2020 r.

piątek, Listopad 27, 2020

Dnia 3 grudnia 2020 roku o godzinie 10.00 odbędzie się spotkanie online poświęcone utworzeniu Sieci Gospodarczej Regionów Trójmorza

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele regionów krajów Inicjatywy Trójmorza, zainteresowani uczestnictwem w proponowanej przez Województwo Lubelskie partnerskiej sieci gospodarczej jako jednej z form współpracy międzyregionalnej.  Celem działalności Sieci jest współpraca w zakresie zrównoważonego i odpowiedzialnego rozwoju gospodarczego regionów państw Inicjatywy Trójmorza.

W trakcie spotkania poruszone zostaną także takie kwestie, jak perspektywa rozwoju sieci, jej zadania oraz możliwość pozyskiwania środków na wspólne projekty. Przedstawiciele regionów krajów Trójmorza będą mieli okazję do wyrażenia swoich oczekiwań co do kształtu tej inicjatywy oraz propozycji tematów, istotnych do podjęcia w ramach Sieci Gospodarczej.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na relację z wydarzenia na profilu FB Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w języku polskim oraz FB Congress Lubelskie w języku angielskim.

AGENDA PL

AGENDA ENG

 

 

 

agenda_3_grudnia_3.12_ang1.jpg

agenda_3_grudnia_3.12_ang2.jpg