Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

Seminarium Make in India 25.01.2016

środa, Styczeń 13, 2016

Indyjsko-Polska Izba Przemysłowo-Handlowa (IPCCI) wraz z partnerami organizuje seminarium „Make in India”, podczas którego zaprezentowane zostaną założenia i możliwości inwestycyjne wynikającego z rządowego programu indyjskiego „Make in India” dedykowanego przedsiębiorcom. Seminarium odbędzie się w dn. 25 stycznia 2016 r. w siedzibie Ambasady Republiki Indii w Warszawie, ul. Myśliwiecka 2.

Program „Make in India” zapoczątkowany został przez Premiera Modi w październiku 2014 r., jako przeciwstawienie się prospektowi nadchodzącego kryzysu i szybko stał się wezwaniem dla niezliczonej ilości udziałowców oraz partnerów biznesowych. Było to potężne, spajające wezwanie do działania ku mieszkańcom Indii, liderom biznesu oraz zaproszenie do potencjalnej współpracy z partnerami i inwestorami z całego świata. Jednakże „Make in India” to coś więcej niż inspirujący slogan. Program ten reprezentuje wszechstronną I niespotykaną restrukturyzację przestarzałych procesów i polityki. Co najważniejsze jednak, program ten to całkowita zmiana myślenia przez Rząd – przestawienie z rozkazywania na partnerstwo w biznesie, w zgodzie z założeniem Premiera Modiego „Minimum Rządu, Maksimum Zarządzania”. W ramach projektu zostało uzgodnione mnóstwo udogodnień dla przedsiębiorców, w tym głównie dla zagranicznych, których Rząd zaprasza do współpracy.

Ze względu na fakt, iż seminarium odbędzie się w budynku Ambasady Indii wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Zgłoszenia należy przesyłać na adres k.taber@ipcc.pl do dnia 21 stycznia br.

Program

Polecamy.