Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

Śniadanie biznesowe REBORN

piątek, Listopad 9, 2018

Porozmawiajmy o trudnościach przedsiębiorstw przy śniadaniu biznesowym

 

Zapraszamy lubelskich przedsiębiorców na kolejne śniadanie biznesowe, które odbędzie się w dniu 15 listopada (czwartek) o godz. 10.00 w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie, sala konferencyjna, III piętro.

Po krótkiej przerwie od ostatniego spotkania z cyklu śniadanie biznesowe organizowane w ramach projektu REBORN Województwo Lubelskie podjęło intensywną pracę nad kolejnymi etapami realizacji tego projektu, w tym między innymi nad opracowaniem tzw. Regionalnego Planu Działania zawierającego zestaw konkretnych działań i instrumentów wsparcia skierowanych do przedsiębiorców należących do grupy docelowej projektu REBORN tj. przedsiębiorców w trudnościach (więcej o grupie docelowej projektu w magazynie Puls Regionu str. 23-24 oraz w artykule "REBORN" czyli biznesowy restart).

 

ŚNIADANIE BIZNESOWE - PROGRAM

 

Liczymy na Państwa obecność oraz dyskusję nad kształtem zestawu narzędzi, które już wkrótce mają szansę zostać uruchomione w województwie lubelskim. Niniejsze spotkanie stanowić będzie cenny wkład ze strony lubelskich przedsiębiorców w ostateczny kształt wypracowanych instrumentów wsparcia. Dlatego listopadowe śniadanie biznesowe stanowi doskonałą okazję i możliwość współkształtowania działań jak najbardziej dostosowanych do Państwa potrzeb, a więc potrzeb lubelskich przedsiębiorców.

 

Biorę udział!

Rejestracji na spotkanie można dokonywać, potwierdzając przybycie na adres mailowy: agata.nowak@lubelskie.pl.

Szczegółowych informacji o spotkaniu oraz projekcie udziela koordynator – Elżbieta Szulc-Wałecka, tel. 81 537 16 18.

 

Wsłuchaj się w głos przedsiębiorców

Poznaj, co mówią predsiębiorcy, którzy znaleźli się w obszarze wsparcia projektu REBORN