Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

Spotkanie nt. możliwości handlowych i inwestycyjnych w Tajlandii

piątek, luty 19, 2016

Zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu na temat możliwości handlowych i inwestycyjnych w Tajlandii. Debata organizowana jest przez Tajską Agencję ds. Inwestycji wspólnie z Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ) oraz OCO Global.

Wydarzenie (w języku angielskim) odbędzie się 2 marca 2016 r. w godz. 10:00 - 13:30 w siedzibie PAIiIZ na ul. Bagatela 12 w Warszawie i adresowane jest do polskich firm zainteresowanych współpracą gospodarczą z Tajlandią oraz krajami Azji Południowo-Wschodniej.

Zgodnie z rekomendacją Tajskiej Agencji ds. Inwestycji, najbardziej perspektywiczne dla rozwoju współpracy polsko-tajskiej są takie sektory jak: dealerzy samochodów i części samochodowych, przemysł petrochemiczny i tworzywa sztuczne, sektor IT (centrum danych, oprogramowanie, itp), maszyny dla przetwórstwa rolno-spożywczego, a także przemysł lotniczy i obronny.

Udział przedsiębiorców w spotkaniu jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest potwierdzenie udziału do 24 lutego 2016 r. na platformie rejestracyjnej Eventbrite:
http://bit.ly/1VHb0NP

Więcej informacji: Leszek Kołodziejczyk, Departament Rozwoju Gospodarczego PAIiIZ,
tel. +48 22 334 99 50, +48 668 316 142, leszek.kolodziejczyk@paiz.gov.pl.