Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

Warsztat dla biznesu. Porażka – wnioski – sukces w biznesie

środa, Grudzień 12, 2018

Warsztat dla biznesu. Porażka – wnioski – sukces w biznesie

Zapraszamy na spotkanie pn. „Warsztat dla biznesu. Porażka – wnioski – sukces w biznesie”, będące podsumowaniem działań realizowanych w ramach projektu REBORN.

 

REBORN Lubelskie

 

Spotaknie odbędzie się 17 grudnia br. (poniedziałek) o godzinie 10.00 w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie, ul. Grottgera 4, sala konferencyjna, III piętro.

Będzie to ostatnie spotkanie, będące jednocześnie podsumowaniem dotychczasowych działań podejmowanych w projekcie. Aktualnie kończymy I fazę projektu, polegającą na wymianie doświadczeń. W kolejnych latach skupimy się na wdrażaniu wypracowanych efektów.

Zapraszamy wszystkich uczestników, którzy aktywnie zaangażowali się w stworzenie zestawu narzędzi dedykowanych przedsiębiorcom w trudnościach oraz osoby zainteresowane ich finalnym kształtem. Mamy nadzieję, że to przedświąteczne spotkanie będzie polem dialogu oraz doskonałą okazją do poznania się i dyskusji w większym i zróżnicowanym gronie.

Agenda spotkania

10.00 – 10.30 Rejestracja uczestników spotkania, kawa powitalna
 
10.30 – 11.00 Otwarcie spotkania i wprowadzenie w założenia projektu REBORN
 
11.00 – 11.30 Prelekcja pn. „Trudne sytuacje w biznesie okiem przedsiębiorcy”
Grzegorz Gruza - Wiceprezes Zarządu Bon Appetit
 
11.30 – 12.00 Prelekcja pn. „Interim Managment jako efektywne rozwiązanie w procesie wdrażania zmian”
Anna Stusik - Kursa -  Stowarzyszenie Interim Managers
 
12.00 – 12.30 Prezentacja założeń Regionalnego Planu Działania Województwa Lubelskiego
Agata Nowak – Godziszewska  - UMWL
 
12.30 – 13.30 Lunch

W trakcie spotkania, zostanie zaprezentowany wypracowany kształt Regionalnego Planu Działania Województwa Lubelskiego. Będzie można również posłuchać o w sytuacjach kryzysowych w firmie, widzianych oczami przedsiębiorcy oraz eksperta zewnętrznego, który opowie z punktu widzenia swoje codziennej pracy m. in. o tym jakie błędy najczęściej popełniają przedsiębiorcy, jak je najlepiej rozwiązywać, jak im przeciwdziałać i czy wiedza wynikająca z porażki pomaga w prowadzeniu biznesu, niosąc wartość dodaną.

Biorę udział!

Rejestracji na spotkanie można dokonywać, potwierdzając przybycie na adres mailowy: agata.nowak@lubelskie.pl. Szczegółowe informacje o spotkaniu oraz projekcie można uzyskać pod numerem tel. 81 537 16 18.