Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

Wschodnie Forum Firm Rodzinnych

piątek, Październik 5, 2018

Wschodnie Forum Firm Rodzinnych – edycja 2018 odbędzie się 15 października 2018 r. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym

 

Wydarzenie stanowić będzie niepowtarzalną szansę do wymiany doświadczeń, nawiązywania relacji biznesowych oraz pozyskania informacji służących rozwojowi firm rodzinnych.

Gośćmi specjalnymi będą: Elżbieta Bieńkowska oraz Łukasz Jakóbiak.

Agenda wydarzenia:

12:00 - 12:30 Rejestracja gości
12:30 - 12:40 Otwarcie forum
12:40 - 13:00 Wystąpienie gościa specjalnego
13:00 - 14:00 Panel I Biurokracja kontra przedsiębiorczość – czy tak musi być zawsze?
14:00 – 14:15 Przerwa kawowa
14:15 – 15:00 Panel II Budowanie i kreowanie marki w mediach społecznościowych 
15:00 Lunch

 

Jest to już trzecia edycja Forum, która dzięki niezwykle wysokiemu prestiżowi wydarzenia, obecności przedstawicieli mediów, świata biznesu i nauki cieszy się olbrzymim zainteresowaniem wśród przedsiębiorców. Głównym celem jest tworzenie platformy wymiany doświadczeń oraz zachęcanie właścicieli firm rodzinnych do nieustannego zdobywania wiedzy i umiejętności, a także stałego poszerzania obszaru działalności.

 

W tym roku, Organizatorzy postanowili dać jak najszersze pole do współdziałania i rozwijania się przedsiębiorcom. Oprócz głównej części konferencyjnej, zaplanowali udostępnić firmom rodzinnym przestrzeń do dyskusji i prezentacji rodzinnych przedsiębiorstw, tak by lokalni przedsiębiorcy mogli poznać się wzajemnie oraz dostrzec szanse na rynku ogólnopolskim i międzynarodowym. Organizatorom zależy na realnym oddziaływaniu na rozwój lokalnych przedsiębiorstw oraz podtrzymywaniu wartości i tradycji, o jakie opierają swą działalność firmy rodzinne. Chcą motywować do tworzenia innowacji oraz korzystania z nowatorskich rozwiązań w zakresie promocji i budowania firmy. 

 

Więcej informacji na stronie: https://rodzinnewschod.pl/