Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

ZAPROSZENIE DO WZIĘCIA UDZIAŁU W SPOTKANIACH B2B Z BRAZYLIJSKĄ SIECIĄ SUPERMARKETÓW „DIA BRASIL” (WSPARCIE POLSKIEGO EKSPORTU DO BRAZYLII)

środa, Listopad 20, 2019

Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza (PPCC) we współpracy z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa (KOWR) ma przyjemność poinformować Państwa o możliwości wzięcia udziału w spotkaniu B2B, którego głównym celem jest zwiększenie eksportu towarów z Polski do Brazylii do sieci supermarketów Dia Brasil (marka własna).


Dia to wywodząca się z Hiszpanii sieć supermarketów, uważana obecnie za lidera wśród brazylijskich sklepów spożywczych licząca ponad 800 sklepów na terenie całej Brazylii. Firma Dia Brasil jest zainteresowana rozpoczęciem współpracy z przedstawicielami polskich przedsiębiorstw oferujących produkty wyłącznie z poniżej zaprezentowanych kategorii.
Spotkania z menadżerem ds. importu firmy Dia Brasil odbędą się w Hotelu Grand Mercure Warsaw w dniach 12-13 grudnia 2019 w godzinach 9-17. Spotkania będą prowadzone w języku angielskim i trwały 30-45 minut. Firmy zainteresowane wzięciem udziału w wydarzeniu proszone są o wypełnienie załączonego formularza (warunek niezbędny) i przesłanie go do dnia 02.12.2019 (do godz. 14:00) na adres sk@ppcc.pl (Sylwia Królak). Ponadto, prosimy o wskazanie w mailu osoby reprezentującej Państwa firmę oraz preferowaną datę i przedział godzinowy spotkania (9-12h bądź 12-17h). Informacje szczegółowe zawierające finalną datę i godzinę spotkania zostaną do Państwa przesłane do 9 grudnia br.

Kategorie produktowe będące przedmiotem zainteresowania firmy Dia Brasil


W przypadku dużej liczby chętnych organizatorzy (PPCC i Dia Brasil) zastrzegają sobie prawo wyboru firm uczestniczących w wydarzeniu.
Dodatkowych informacji udziela Dyrektor Generalny PPCC Pan Wojciech Baczyński, e-mail: wb@ppcc.pl, tel. +48 696 760 925