Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

Krzysztof Kołtyś

Krzysztof Kołtyś

Burmistrz Janowa Lubelskiego

Uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez Biznes Lubelskie było dla mnie i mojego kolegi najlepszą szkołą praktycznego podejścia do tematu przedsiębiorczości i obsługi inwestora. Niestandardowe podejście do tego tematu oraz ciekawa formuła szkoleń, która wymagała zaangażowania i logicznego myślenia , sprawiła, że każdy z uczestników nie tylko chłonął wiedzę i zyskiwał nowe umiejętności, ale również zwyczajnie dobrze się bawił. Szkoleniowcy firmy PWC okazali się profesjonalistami, ale nie w tradycyjnym rozumieniu tego słowa. Z dużym luzem, bez dystansu i z humorem przekazywali nam rzetelne informacje zawsze powołując się na praktyczne przykłady.

Szczególnie cenne było położenie nacisku na aspekt współpracy pomiędzy ludźmi, którzy na co dzień na swoich stanowiskach zajmują się wspieraniem rozwoju przedsiębiorczości i pozyskiwaniem inwestorów. Opracowano szczegółowy plan i schemat przebiegu informacji, wiemy co należy do naszych obowiązków. Wiemy również, że pracownicy Biznes Lubelskie zawsze gotowi są służyć nam pomocą i radą.

Dzięki częstym spotkaniom i szczególnej formule warsztatów udało się nawiązać kontakty z pracownikami innych instytucji. Stanowimy teraz zespół, z wieloma osobami poznanymi w trakcie cyklu „Marketing Gospodarczy Województwa Lubelskiego” jesteśmy w bezpośrednim kontakcie.

Jednym słowem: było warto !